Trešdienas pievakarē EXIT RĪGA projekta vadītājs Juris Žilko piedalījās raidījumā “Izturi kritiku ar Ansi Bogustavu”, lai stāstītu par aktuālajiem ceļošanas un tūrisma piedāvājumiem Pierīgā.

Katru reizi raidījumā tiekas divi viesi – eksperti vai lēmumu pieņēmēji, lai cīkstētos ar saviem viedokļiem un šķetinātu sabiedrībā valdošos mītus un stereotipus. Šajā reizē studijā līdzās Jurim Žilko tika aicināts BalticTravelnews.com direktors Aivars Mackevičs.

Raidījuma laikā tika pieminētas vairākas iespējas, kā interesanti pavadīt brīvo laiku EXIT RĪGA novados. Piemēram, Ķekavas novada „Dabas zirgi” piedāvā pavisam jaunu, vēl Latvijā nebijušu produktu - "Pastaiga ar zirgu!". Izvēloties zirgu, var doties jaukā pastaigā pa mežu, līdzi var ņemt arī draugu vai ģimeni. Īstenojot šādu aktivitāti, garantēta kopīga izstaigāšanās, zirga samīļošana un arī pabarošana ar burkāniem. Toties, „Ārpus laika” Salaspils novadā var baudīt mieru un gardus ēdienus, nakšņojot, jo tā ir vieta Pierīgā, kur svinēt dzīvi, gulēt šūpuļtīklā un ar degunu stumdīt mākoņus. Novembrī „Ārpus laika” kupolmājā ir atgriezušās muzikālās kocertprogrammas, kur ik nedēļu sarunās un mūzikā satiekas komponists, dzejnieks un izpildītājs. Savukārt, Baldones novadā pavisam nesen ir atklātas „Stāstu takas”, marķētas dabā, ar 16 informatīvajiem stendiem, audiogidu un 12 lielformāta gleznu galeriju vienā no takas posmiem.

Vēl raidījumā tika pieminēts arī Aviācijas muzejs un Lidostas skatu laukums, kas abi atrodas Mārupes novadā, Olaines Vēstures un mākslas muzejs ar interesanto ekspozīciju “Laboratorija”, kas saistoša būs tieši jauniešu auditorijai, kā arī JIP Mārupīte un saulrieta koncerti.

Raidījums “Izturi kritiku” ir dzirdams EHR un EHR Superhits ēterā līdz oktobra beigām. 

EHR trešdienās plkst.12.15, 16.15, 18.15 un piektdienās plkst.12.15, 16.15, 18.15.

EHR Superhits ceturtdienās un sestdienās plkst.12.15, 13.15, 14.15.

Raidījuma ieraksts ar Jura Žilko piedalīšanos, drīzumā būs pieejams šeit.

  

Informāciju sagatavoja:
Aiva Vancāne