Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

13.septembrī, Olaines kopstrādes telpās, fokusgrupā “Kvalitatīva satura veidošana sociālajos tīklos” tikās Pierīgas reģiona tūrisma nozares pārstāvji – Pierīgas tūrisma asociācija un tās biedru pašvaldību tūrisma speciālisti, uzņēmēji un vietējās rīcības grupas.

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

23. septembrī aicinām ar vērienu kopā noslēgt aktīvā tūrisma sezonu Mārupes novadā! Dienu iesāksim ar aizraujošu ģimeņu foto orientēšanās piedzīvojumu Piņķos, pēcpusdienā atklāsim jauno Medema purva taku un apmeklētājiem būs iespēja doties izzinošā pārgājienā. Savukārt, dienas izskaņā Mārupes Kultūras nama apkārtnē norisināsies tradicionālais Rudens ražas gadatirgus ar mājražotāju, amatnieku un mākslinieku darinājumiem, kuru ieskandinās enerģiskās postfolkloras grupas “Rikši” koncerts “Latvju danči” un dziedātāja Katrīna Dimanta.

Plkst. 11.00 – 14.00 Foto orientēšanās Piņķos

Aicinām uz ģimeņu foto orientēšanos Piņķos visām vecuma grupām, aktīvi noslēdzot tūrisma sezonu Mārupes novadā!

Orientēšanās notiks, izmantojot mobilo aplikāciju Qrenteerings (pieejama Google Play un App Store), tādēļ noteikti uz komandu jābūt vienam uzlādētam telefonam. Pirms starta katra komanda saņems foto kolāžu un karti ar atzīmētām kontrolpunktu vietām. Distances maršruts tiek brīvi izvēlēts un tam nav noteikta garuma. Maksimālais laiks, kas tiek pavadīts distancē, ir divas stundas. Katrā grupā tiks apbalvoti godalgoto vietu ieguvēji. Finišā dalībniekus sagaidīs garda zupa.

Iepriekšēja pieteikšanās dalībai pasākumā šeit.

Pieteikties var divās komandu kategorijās:

  • Ģimenes komanda ar bērnu(-iem) līdz 10 gadu vecumam;

  • Komanda bez ierobežojuma.

Vieta - pie Piņķu ūdenskrātuves. Reģistrācija no plkst. 10.30, starts plkst. 11.00. Finišs plkst. 14.00.

Finišā dalībniekus sagaidīs garda zupa. 

Pasākums tiek īstenots projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Mārupes novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/032) ietvaros. Tā finansētājs ir Eiropas Sociālais fonds.


Plkst. 16.00 Medema purva takas atklāšana

Mārupes novads kļuvis par vienu dabas tūrisma objektu bagātāks! Medema purvā izveidota jauna labiekārtota pastaigu taka ar unikāliem dizaina elementiem, ļaujot iepazīt purva ekosistēmas dažādību un dabas burvību.

Šī gada Aktīvās tūrisma sezonas noslēguma ietvaros svinīgi atklāsim jauno pastaigu taku.

Tikšanās vieta: Medema purvs, Vētras (GPS 56.874792, 23.999709), Mārupes pagasts, Mārupes novads.

Medema purvam piemīt zināms šarms. Kur gan vēl vari iebrist līdz ceļiem reibinošos vaivariņos, vienlaikus vērojot galvaspilsētas televīzijas torni un lidmašīnas virs galvas? Esi reizē acīmredzamā pilsētas tuvumā, bet vienlaikus dabas skaņu un smaržu ieskauts. Līdz šim Medema purvs ir bijusi kā slēpts dārgakmens, zināms vien tiem drosmīgajiem, kas nevairījās forsēt ūdeņiem bagātus grāvjus un krūmājus. Ar prieku varam teikt, ka šis dārgakmens ir ne vien pieejams visiem purvu un dabas mīļotājiem, bet vēl vairāk – Medema purvs ir kļuvis par sava veida Aizspoguliju, kur purva ekosistēmas dažādības iepazīšanu aizraujošu dara Latvijas mērogā unikāli dizaina elementi, kuri rotaļīgi apspēlē dabas un arhitektonisko formu mijiedarbību.

Ideja par jaunas tūrisma takas izveidi Medema purvā dzima jau sen. To jau kopš paša sākuma atbalstīja arī SIA "Rīgas Meži", apzinoties rekreācijas teritoriju nepieciešamību iedzīvotājiem. Piesaistot Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu, ar prieku varam teikt, ka ar dzelteni baltiem karodziņiem izzīmētā taka nu ir kļuvusi daudz pieejamāka sabiedrībai, jo uzstādīti trīs tiltiņi, purva mitrākajā daļā izlikta dēļu laipa, takas posmā vairākās vietās izvietoti soliņi, informatīvie stendi, platforma atpūtai un unikāliem pašfoto.

Taka labiekārtota projekta “Pastaigu takas labiekārtošana Medema purvā” (Nr. 22-04-AL04-A019.2205-000001) ietvaros. Tā finansētājs ir Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai.

Plkst. 16.00 – 19.00 Izzinošs pārgājiens ar orientēšanās elementiem “Purvs tavai veselībai”

Ielūdzam pievienoties pārgājienam uz Aizspoguliju, lai atklātu Medema purvu no jauna! 

Lai pievienotos pārgājienam, lūdzam iepriekš reģistrēties šeit.

Pārsteigumi, izzinošas aktivitātes, degustācijas un noslēgumā muzikāls baudījums pie rāmā purva ezeriņa garantēts.

Uz tikšanos dabā, uz tikšanos Medema purvā!

Tikšanās vieta – Medema purvs, Vētras (GPS 56.874792, 23.999709), Mārupes pagasts, Mārupes novads. Aicinām uz pasākumu ierasties ar velosipēdu.

Ģērbšanās etiķete – atbilstoši laikapstākļiem un purvam. Iesakām līdzi paņemt gumijas zābakus vai citus ūdensnecaurlaidīgus apavus, pledu, pretodu līdzekli, kā arī maizītes atpūtas pauzei.

Pasākums tiek īstenots projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Mārupes novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/032) ietvaros. Tā finansētājs ir Eiropas Sociālais fonds.


Plkst. 17.00 – 21.00 Mārupes novada Rudens ražas gadatirgus

Aicinām uz tradicionālo Mārupes novada Rudens ražas gadatirgu, kas norisināsies Mārupes Kultūras nama apkārtnē (Mārupē, Daugavas iela 29). Tirdziņā būs iespējams sastapt gan Mārupes novada mājražotājus, amatniekus un māksliniekus, gan arī meistarus no citiem Latvijas novadiem.

Tirdziņa programmu muzikāli papildinās enerģiskās postfolkloras grupas “Rikši” koncerts “Latvju danči” un dziedātāja Katrīna Dimanta.

 

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
Brīnišķīgi saulainajā un siltajā 10. septembrī, pašā Salaspils centrā, pie kultūras nama “Rīgava” ar daudzveidīgu aktivitāšu piedāvājumu norisinājās pasākums “Tēvu diena Salaspilī un Pierīgas Lieltirgus”, ko organizēja Salaspils Kultūras nams kopā ar Salaspils novada Tūrisma informācijas centru.

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Turpinot Pierīgas tūrisma piedāvājuma popularizēšanu dažādos pasākumos, š.g. 8. un 9. septembrī EXIT RĪGA komanda piedalījās pilsētas svētkos Šauļos. Te jau otro gadu pēc kārtas tika organizēta Tūrisma iela, kas šogad pulcēja rekordlielu galamērķu skaitu – kopumā 15 no Lietuvas un tikpat daudz no Latvijas.

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Pagājušajā gadā iedibinātā jaunā tradīcija par Pierīgas tūrisma informācijas dienu turpinās arī šogad – šoreiz pasākums notiks 26.aprīlī Nacionālā botāniskā dārza Oranžērijā (Miera iela 1, Salaspils) no pl.14. līdz pl.18.

Tūrisma informācijas diena tiek organizēta ar mērķi ļaut gidiem un grupu vadītājiem klātienē satikt Pierīgas novadu tūrisma speciālistus, nozares kolēģus un tūrisma pakalpojumu sniedzējus, lai uzzinātu par sezonas jaunumiem un dibinātu jaunas sadarbības. Mārupes, Olaines, Ķekavas, Ādažu, Ropažu, Salaspils un Ogres novadu speciālisti būs sagatavojuši jaunumu apkopojumu ar tām vietām un notikumiem, kuras šajā gadā iesaka ietver savos ceļojumu maršrutos gan lielām grupām, gan arī individuāliem ceļotājiem. Savukārt, tūrisma objektu pārstāvji iepazīstinās ar jauniem piedāvājumiem un akcentiem šajā sezonā.

Ierodoties agrāk, pirms pasākuma sākuma, būs iespēja bez maksas arī izstaigāt Nacionālā botāniskā dārza Oranžēriju.

Pasākumā dalība bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos šeit: bit.ly/3TKCWpj

 Informāciju sagatavoja:
Pierīgas tūrisma asociācija

 PROGRAMMA

 13.45-14.15  | Ierašanās, dalībnieku reģistrācija
 14.15-14.20  |  Pasākuma atklāšana 

 14.20-14.40  |  MĀRUPES novada tūrisma jaunumi / Patrīcija Vēvere, Mārupes novada pašvaldības Sabiedrības iesaistes un mārketinga nodaļas tūrisma speciāliste
 14.40-15.00  |  OLAINES novada tūrisma jaunumi / Olaines novada pašvaldības pārstāvis
 
15.00-15.20  |  ĶEKAVAS novada tūrisma jaunumi / Elīna Brigmane, Ķekavas novada pašvaldības tūrisma eksperte
 
15.20-15.40  |  OGRES novada tūrisma jaunumi / Baiba Zača, Ogres novada pašvaldības tūrisma organizatore
 15.40-16.00  |  SALASPILS novada tūrisma jaunumi / Jana Freimane, Salaspils novada pašvaldības Attīstības daļas tūrisma organizatore
 16.00-16.20  |  ROPAŽU novada tūrisma jaunumi / Anna Imbrate-Siliņa, Ropažu novada pašvaldības Tūrisma speciāliste
 16.20-16.40  |  ĀDAŽU  novada tūrisma jaunumi / Rūta Zunde, Ādažu novada Vecākā speciāliste tūrisma jautājumos
 16.40-16.50  |  Jautājumi, atbildes
 

 16.50-17.05  |  Kafijas pauze 

17.05-17.10 | Jānis Zariņš, “www.pargajieni.lv”,  dažādi Pierīgas novadi
 17.10-17.15  |  Māra Dakare, stallis “Bērīts”, Ķekavas novads
 
17.15-17.20  |  Edvīns Bauers, “4x4 Centrs un Self-drive Latvia”, dažādi Pierīgas novadi
 
17.20-17.25  |  Vineta Vilde, “Annas koku skola”, Mārupes novads
 
17.25-17.30  |  "Namdara darbnīca”, Ropažu novads
 
17.30-17.35  |  Ieva Nārvila, SIA “Lāči”, Mārupes novads
 17.35-18.00  |  Noslēdzošā daļa - Pierīgas tūrisma asociācijas plāni un ieceres/ Tīklošanās/Iespēja izstaigāt un apskatīt NBD Oranžēriju

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Ar nozares kolēģu atkal satikšanos, tīklošanos un jaunu zināšanu apguvi, š.g. 23.martā, viesu namā “Upes villa”, ir aizvadīts Pierīgas tūrisma seminārs “Zaļi domājam, digitāli rīkojamies”. Uz pasākumu tika aicināti tūrisma jomas profesionāļi (tūrisma pakalpojumu sniedzēji, tūrisma speciālisti, gidi u.c. interesenti) un kopumā klātienē to apmeklēja vairāk kā 50 dalībnieku.

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Dodies kādā no 14 pārgājienu maršrutiem vēl līdz š.g. 30.aprīlim un piedalies izlozē par vērtīgām balvām no Pierīgas novadiem un vietējiem uzņēmējim!

2022.gada 16.decembrī Pierīgas tūrisma asociācija un zīmols EXIT RĪGA atklāja ziemas pārgājienu ciklu “Dabas apļi”, kur ikvienam interesentam ir iespēja doties pārgājienos pa 7 Pierīgas novadiem – Ķekavas, Ropažu, Salaspils, Ogres, Olaines, Mārupes un Ādažu – iepazīstot dabas un kultūrvēsturiskās vērtības. Ar 2023.gada 1.februāri pieejamo pārgājienu maršrutu skaits tika palielināts līdz 14 maršrutiem, dodot lielisku iespēju kārtīgi izstaigāties ģimenes, draugu vai kolēģu kompānijā.

Pārgājieni iet gan pa vieglākām, gan ne tik vieglām takām un ceļiem, ar reljefa izaicinājumiem, kas jāpārvar rāpjoties kalnā un šļūcot no tiem. Piedalīties var ikviens, kam tīk aktīvā atpūta dabā, nav iebildumu pret dažādām grūtībām un ir prieks par svaigā gaisā pavadītu dienu. Dalība ir bezmaksas, piedzīvojumi un jaunas zināšanas garantētas.

Kā piedalīties? Mobilajā telefonā lejupielādē aplikāciju “Actionbound”, kas pieejama gan Google, gan IOS veikalā un dodies dabā! 

Pārgājienu maršrutu autori ir visu augstāk minēto novadu tūrisma speciālisti, kas īpaši ir atlasījuši un izcēluši sava novada dabas un kultūrvēsturiskās vērtības. Maršruti ir no 8 līdz 17km gari, tie ved gan gar Rīgas jūras līča piekrasti, gan apkārt ezeriem, gan gar purviem un upēm. Izstaigājot visus 14 maršrutus, kopumā veiksi aptuveni 150 kilometrus un apskatīsi vairāk kā 70 vietas Pierīgā, kopumā nostaigājot aptuveni 200000 soļus. Par katra novada "piedzīvotajiem" diviem maršrutiem varēsi piedalīties attiecīgā novada balvu groza izlozē.

Pārgājienā noderēs uzlādēts mobilais telefons ar ieslēgtu internetu un atrašanās vietas noteikšanas opciju. Maršrutos varēs ne tikai uzzināt informāciju par dažādiem tūrisma objektiem, bet arī piedalīties viktorīnā un veikt kādu interesantu uzdevumu. 

Iepazīsties ar nolikumu ŠEIT, lejupielādē aplikāciju, sapulcē draugus vai ģimeni un dodies ceļā. 

Lai forši pārgājieni un raits solis!

Informāciju sagatavoja:
Pierīgas tūrisma asociācija

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Pierīgas tūrisma asociācija aicina uz bezmaksas apmācību semināru tūrisma jomas profesionāļiem (tūrisma pakalpojuma sniedzējiem, tūrisma speciālistiem, gidiem u.c. interesentiem) par zaļā kursa pamatprincipiem saimnieciskajā darbībā, viediem risinājumiem mārketingā un sadarbības tīklu veidošanu.

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Pēc trīs gadu pārtraukuma februāra sākumā, Ķīpsalas izstāžu hallē norisinājās ilgi gaidītā 28. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2023”, kas pulcēja lielu skaitu ceļotāju. Lai gan šoreiz izstāde notika vienā hallē, pēc organizatoru datiem tā spēja pulcēt 22 865 apmeklētājus, tostarp 4000 profesionāļus. Starp 293 dažādiem uzņēmumiem un tūrisma organizācijām no 33 valstīm, izstādē ar vienoto Pierīgas tūrisma stendu piedalījās arī Pierīgas tūrisma asociācija, sadarbojoties ar Rīgas plānošanas reģionu, vietējiem uzņēmējiem un pašvaldībām.

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

2022.gada 16.decembrī Pierīgas tūrisma asociācija un zīmols EXIT RĪGA atklāja ziemas pārgājienu ciklu “Dabas apļi”, kur ikvienam interesentam ir iespēja doties pārgājienos pa 7 Pierīgas novadiem – Ķekavas, Ropažu, Salaspils, Ogres, Olaines, Mārupes un Ādažu – iepazīstot dabas un kultūrvēsturiskās vērtības.

Ar 2023.gada 1.februāri pieejamo pārgājienu maršrutu skaits tiek palielināts līdz 14 maršrutiem, dodot lielisku iespēju kārtīgi izstaigāties ģimenes, draugu vai kolēģu kompānijā.

Pārgājienu cikls norisināsies līdz 2023.gada 30.aprīlim

Pārgājieni iet gan pa vieglākām, gan ne tik vieglām takām un ceļiem, ar reljefa izaicinājumiem, kas jāpārvar rāpjoties kalnā un šļūcot no tiem. Piedalīties var ikviens, kam tīk aktīvā atpūta dabā, nav iebildumu pret dažādām grūtībām un ir prieks par svaigā gaisā pavadītu dienu. Dalība ir bezmaksas, piedzīvojumi un jaunas zināšanas garantētas.

Kā piedalīties? Mobilajā telefonā lejupielādē aplikāciju “Actionbound”, kas pieejama gan Google, gan IOS veikalā.

 

Pārgājienu maršrutu autori ir visu augstāk minēto novadu tūrisma speciālisti, kas īpaši ir atlasījuši un izcēluši sava novada dabas un kultūrvēsturiskās vērtības. Maršruti ir no 8 līdz 17km gari, tie ved gan gar Rīgas jūras līča piekrasti, gan apkārt ezeriem, gan gar purviem un upēm. Izstaigājot visus 14 maršrutus, kopumā veiksi aptuveni 150 kilometrus un apskatīsi vairāk kā 70 vietas Pierīgā, kopumā nostaigājot aptuveni 200000 soļus.

Pārgājienā noderēs uzlādēts mobilais telefons ar ieslēgtu internetu un atrašanās vietas noteikšanas opciju. Maršrutos varēs ne tikai uzzināt informāciju par dažādiem tūrisma objektiem, bet arī piedalīties viktorīnā un veikt kādu interesantu uzdevumu. 

Iepazīsties ar nolikumu ŠEIT, lejupielādē aplikāciju, sapulcē draugus vai ģimeni un dodies ceļā. 

Lai forši pārgājieni un raits solis!

Informāciju sagatavoja:
Pierīgas tūrisma asociācija

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Pēc ilgāka pārtraukuma Pierīgas Tūrisma asociācijai šis gads iesācies ar kādreiz tik ierasto dalību dažādās starptautiskās izstādēs, lai popularizētu plašo tūrisma piedāvājumu, kas pieejams tepat blakus – galvaspilsētas tuvumā. Neizpalikt arī bez dalības “Balttour 2023”, kurā šogad sadarbībā ar “Rīgas plānošanas reģionu” tiks pārstāvēti tuvējie Pierīgas novadi, veidojot vienotu tūrisma reģionu EXIT RĪGA.

Šogad Pierīgas apceļotājus gaidīs vairāki jaunumi – ir atvērtas jaunas aktīvās atpūtas vietas, pieejami jauni maršruti, labiekārtota tūrisma infrastruktūra un tapušas mājīgas nakstmītnes un ēdināšanas vietas. Dabas un pārgājienu mīļotājus aicinās doties “Dabas apļos”, kas norisināsies vēl līdz 30. aprīlim un jau pavisam drīz, 1. februārī, lietotnē “Actionbound” būs pieejami jaunie maršruti. Par šiem un vēl citiem jaunumiem plašāk uzzini, apmeklējot EXIT RĪGA stendu!

Mārupes novadā 2022. gadā darbību uzsākusi Tūrisma informācijas un amatu māja, bet netālu no Starptautiskās lidostas “Rīga” durvis apmeklētājiem vērusi jaunā “Hampton by Hilton Riga Airport” viesnīca. Gastronomiskā tūrisma mīļotāju iecienītais restorānu zīmols “Hercogs” radījis vietu, kur atklāt jaunas garšas un piedzīvot pozitīvas emocijas – “Hercogs Garden Taste Lab”. Arī viesu atpūtas kompleksā “Bejas” jaunums – pludmales bārs un restorāns. Novadā tapuši divi jauni maršruti – 22km garš velomaršruts “Senā Mazcena” un audio gida maršruts “Babītes ciema vēsture”.

Ķekavas novadā paplašināts atpūtas vietu piedāvājums, jo tapis Grilparks pašā Ķekavas centrā ar vairākiem galdiņiem un griliem. Nav arī noslēpums, ka laika gaitā par Ķekavas neoficiālo atpazīstamības zīmi kļuvusi vista. Šobrīd vistiņu lielformāta skulptūras ir sastopamas pilsētvidē un var doties maršrutā “Noķer vistas Ķekavā”.

Vairāki infrastruktūras uzlabojumi gaida Ādažu novadā - ir izveidotas gājējiem, velosipēdistiem un ģimenēm ar bērnu ratiņiem lieliski piemērotas cietā seguma pastaigu takas, kas ved no Gājēju un velosipēdistu tilta (Stacijas iela 23) , līdz pat jūrai. Nesen tapusi jauna un ietilpīga autostāvvieta Laivu ielas galā, no kuras gājiens līdz Gaujas ietekai jūrā ir vien 10-15 minūšu ilgs. Savukārt, starp Ādažiem un Carnikavu dabas mīļotājus priecēs Zvaniņu ceļš, ko veidojuši divi dabas entuziasti.

Par vienu marķētu velomaršrutu vairāk Ropažu novadā! 2022. gadā pabeigti labiekārtošanas darbi “Zaļie ceļi Rīga-Viļaka”, kā rezultātā marķēts 22km garšs posms un uzstādīti jauni informatīvie stendi.

Salaspils novada Doles salā jauns koka atpūtas mājiņu komplekss “Doles skati”, kas piedāvā viesiem mierīgu, omulīgu un komfortablu atpūtu ar nakšņošanu. Pankūku cienītājiem lieliski jaunumi – streetfood furgoniņš “Mr.Blinčiks”, kas nobāzējies Institūta ielā 2C un piedāvā dažādu ātro uzkodu izvēli. Joprojām ir pieejams arī “Salaspils izaicinājums” – 36km garšs pārgājienu maršruts garo distanču cienītājiem, kas tapis sadarbībā ar “Postnos”.

Aktīvās atpūtas cienītājiem iesakām doties uz kādu no Pierīgā jaunizveidotajiem disku golfa parkiem – Baložos, Ķekavas novadā “Propark” vai Salaspils novada Ako pludmalē.

Jāatzīmē, ka Pierīgā ir domāts arī par mūsdienīgiem tūrisma informācijas iegūšanas veidiem. Piemēram, Ropažu novada mobilajā lietotnē ir ērti lietojama tūrisma sadaļa, bet Ķekavas novadā uzstādīti divi interaktīvi, skārienjūtīgi stendi – viens Baložos un otrs Ķekavā.

Saplāno savu atpūtu Pierīgā kopā ar EXIT RĪGA izstādē “Balttour 2023”!

Vairāk par izstādi: http://www.balttour.lv/ 

Informāciju sagatavoja:
Pierīgas tūrisma asociācija
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., t.26191044

logo_exitriga_web_grey_300-2.png
KONTAKTI

E-pasts:   info@exitriga.lv
SEKO MUMS

LAD banneris

© 2023, EXIT RĪGA

Search