Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Kad nav laika vai vienkārši negribas tālu braukt, tad Pierīga ir īstā vieta, kur baudīt bezrūpīgu atpūtu kopā ar ģimeni.

Mārupes novadā

 

Olaines novadā

 • Atpūta Olaines Mežaparkā, kur pieejama bērnu rotaļu pilsētiņa, meža kaķa trase, bērnu veloceliņš un apskatāms grafiti tornis – augstākais šāda veida mākslas darbs Baltijā.
 • Pastaiga Olaines Līduma Karjerā ar iespēju izbaudīt aktīvo atpūtu uz ūdens ar "O Wake" plašo piedāvājumu (veikbords, SUP, ūdens atrakciju parks, pirts u.c.).

 

Ķekavas novadā

 • Pastaiga Baldones Stāstu takās, baudot dabu Baldones mežos. Maršrutu garums no 5 līdz 20 km. Viens no skaistākajiem maršrutiem ir Riekstukalna taka, kurā apmeklēsi arī Meža galeriju - taku, kur gleznas izvietotas dabā.
 • Atpūta pie Lejas ezera, sajūtot dabas mieru un harmoniju. Ezeriņam var apiet apkārt - gājiens aizņems aptuveni 40 min un te vari sarīkot pikniku kopā ar saviem mīļajiem kādā no ezera piknika vietām.

 

Ādažu novadā

 • Ģimeniska pastaiga pa Gaujas promenādi Carnikavā, kur 1,3 km garumā bruģēta seguma ainaviska taka ved gar Vecgauju. Tā lieliski piemērota visai ģimenei.
 • Priecīgs piedzīvojums “Dzīvo Sapņu Dārzs” Ādažu centrā, kur ikviens var paglaudīt vai apmīļot trusi, kaziņas un aitas, kā arī aplūkot poniju. Ieeja par ziedojumiem.
 • Kokaudzētava "Baltezers" apmeklējums, lai dotos pastaigā un iegādātos augus. Iespējams pieteikt ekskursijas baltezers.lv.

  

Ropažu novadā

 • Saullēkta sagaidīšana torņa augšā virs koku galiem, iedzerot tasi karstas kafijas svaigā gaisā un dodoties nesteidzīgā pastaigā pa purva laipu Lielajos Kangaros.
 • Zupas vārīšana brīvā dabā, svaigā gaisā, iepazīstot īsto latviešu spēku Diž-Ozolu dabas takā, kas ir 1,5 km gara izziņas taka, kuru iespējams pievarēt gan lieliem, gan maziem. Par zupas katlu arī nav jādomā, to var pieteikt bez maksas, malciņu gan paķer līdzi. 

 

Salaspils novadā

 

Ogres novadā

 • Ogres strūklaku kompleksa “Digitālais ūdens aizkars” un bradājamā strūklakas apmeklējums īpaši patiks bērniem, kā arī došanās pastaigā līdz Ogres upei pāri arkveida tiltam, kas aizvedīs līdz brīnišķīgam rotaļu laukumiņam upes kreisajā krastā.
 • Kāpiens Meņģeles skatu tornī un Dullā Daukas takas izstaigāšana, kuru gleznainā Ogres upes krastā izveidoja Imants Ziedonis ar domubiedriem.

 

Apkopojums tapis Pierīgas reģiona tūrisma konkurētspējas paaugstināšanas projekta “Pierīgas tūrisma reģiona konkurētspējas paaugstināšana ar ilgtspējīgiem un digitālajiem risinājumiem” (Nr. 23-00-A019.332-000002), ko īsteno biedrība Pierīgas Partnerība ar vietējās rīcības grupām Partnerība Daugavkrasts, biedrība ''Gaujas partnerība'' , Stopiņu un Salaspils Partnerība, Zied zeme, Biedrība Ropažu Salaspils partnerība, Jūras Zeme un Pierīgas tūrisma asociācija Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšprogrammā „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.

Vairāk par projektu: https://ej.uz/TURISMA_SADARBIBA

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Pasākuma formāts un saturs bija veidots tā, lai seminārs būtu interesants ikvienam, kam patīk ceļot un atrasties dabā. Tādēļ tas notika piektdienas novakarē un ietvēra gan tradicionālo lekciju daļu, gan aktivitātes un praktiskus padomus kā atpūsties, izkustēties un gatavot brīvā dabā.

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Ieskaties lielāko pasākumu apkopojumā Pierīgā 2024 un tiekamies kādā kultūras, tūrisma vai novada svētku pasākumā!

 

MAIJS

22.-26.05. Salaspils novada svētki - Kuku tirgus, amatiermākslas festivāls un plaša kultūras programma, uzstāsies Dziļi violets, Mazais princis, Žoržs siksna, Olga Rajecka un pavadošā mūziķu grupa J. Miltiņa vadībā, Bermudu divstūris, A-Europa, 100debija

25.05.  Olaines novada svētki - Senlietu tirgus, Retro spēkratu brauciens, Ekskursija pa novadu, Repa improvizācijas teātris, uzstāsies Ozols, Tautumeitas

25.05. VASARAS IEVADFESTIVĀLS 2024 - muzikāli priekšnesumi no Laime pilnīga, Mazais princis, Vekam, Ričija Rū, atrakcijas, tūrisma festivāls, idejas vasaras aktivitātēm, mājražotāju un dārza lietu tirdziņš.

25.05. Gaujas svētki Ādažos ar plašu kultūras, sporta un izklaides programmu visām paaudzēm un mērķauditorijām. Uzstāsies "Ričijs Rū 2: ceļojums uz Āfriku", arī Ivo Fomins ar grupu, Ingus Ulmanis un "Lādezers", "Sudden Lights", Fiņķis un Patrisha. Paredzēts arī multimediāls šovs "Pilsēta gaismās", piedaloties Andžejam Graudam un draugiem – Jānim Aišpuram, Aijai Andrejevai, Kažam, Normundam Pauniņam un citiem viesiem, gaismu un skaņu šovs.

26.05. Mārupes novada bērnu un jauniešu svētki "Ar vasaru saujā" Jaunmārupē. Priecājamies ne tikai aicināt uz daudzveidīgu kultūras un sporta programmu, bet arī sadarboties ar RIX Rīgas lidostu, kas šogad svin 50. dzimšanas dienu. Vakara noslēgumā velo šovs "GREEN TRIALS" un grupas "Bermudu divstūris" koncerts.

 

JŪNIJS

01.06. Gimenes svētki Olainē - etnoperkusiju grupas “Zeme Dunn” koncerts, ikgadējā fotografēšanās ģimenēm ar bērnu ratiņiem, bērnu kolektīvu koncerts, rotaļprogramma kopā ar dziedošo džungļu meiteni, lauvēnu Simbu un tīģerieni Tigressu un vēl atrakcijas, spēles, radošās darbnīcas, tirdziņš un našķi kopā ar Pepiju Garzeķi.

12.06. Zvejnieksvētki Carnikavā- vakara pastaigu tirgus un Zaļumballe.

16.06Brīvdabas teātra izrāde "Skroderdienas Silmačos", Maizes ceptuvē “Lāči”. Leģendāra izrāde Ogres teātra izpildījumā (Režisors Jānis Kaijaks), brīvā dabā, tieši pirms Līgo svētkiem!

20.-22.06. Ķekavas novada svētki - pirmā diena veltīta jauniešiem, otrajā notiks Vistiņfests, savukārt galvenajā dienā - sestdien notiks sportiskas aktivitātes, tūrisma spēle, koncerti, tirdziņš un citas aktivitātes.  Uz lielās skatuves uzstāsies koncertuzvedums “Par vasaru, puķēm un mīlestību” (trio “Oranžās”, Ieva Sutugova, Mārtiņš Kanters, Kristīna Zaharova, Dainis Skutelis) un grupa “Ginger Band”. Saullēkta koncertu sniegs tautas mūzikas grupa “Tautumeitas”, savukārt Vistiņfesta ietvaros uzstāsies grupa “Astro’n’out”.

 

JŪLIJS

06.07. Ropažu novada svētki 2024 - aktivitātes bērniem un ģimenēm, amatnieku un mājražotāju tirdziņš visas dienas garumā Ulbrokā pie Ulbrokas Pērles. Vakara noslēgumā koncerts Līgo parkā ar māksliniekiem - Olgu Rajecku, Jāni Stībeli un Kristīni Prauliņu

27.07. Nāves salas piemineklim 100 - varēs pārcelties uz salu, piedalīties ekskursijās un radošajās darbnīcās, vakarā klausīties "Vilku" koncertu un baudīt multimediālu izrādi.

27.07. Svēta Jēkaba ceļa gājiens - organizē Camino Latvija & iesaistās arī Salaspils TIC

 

AUGUSTS

3.08. Baldones pilsētas svētki - tirdziņš, ekskursija, koncerti, sporta aktivitātes.

3.08. Koncerts Kangaru stacijā "Nākamā pietura - Kangaru stacija". Ropažiem 820 - ieskandināšana.

18.08. Sīpolu svētki "Sīpolfests" Salas pagastā - tradicionālie Sīpolu svētki priecēs ar bagātīgu kultūras programmu un jestrām aktivitātēm.

24.08. Nēģu svētki Carnikavā- plaša kultūras un izklaides programma, tirdziņš, nēģu zupas vārīšana un daudz kas cits.

 

SEPTEMBRIS

08.09. Tēvu dienas pasākums un Pierīgas Lieltirgus Salaspilī

21.09. Aktīvās tūrisma sezonas noslēgums ar velo ballītes braucienu Tīrainē, Mārupes novadā

21.09. Dzērveņu festivāls Olainē

 

Pasākumu programmas var tikt precizētas vai mainītas.

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Šoreiz aicinām TEVI – Pierīgas apceļotāju, iedzīvotāju, dabas baudītāju kopīgi izzināt ilgtspējīga tūrisma* iespējas piejūras teritorijā. Darīsim to daudzveidīgi un interesanti, lai šis būtu ne tikai mūsu zināšanas papildinošs, bet arī iedvesmojošs, aktīvs un emocijām piepildīts piektdienas vakars piejūrā! Tiekamies 31.maijā, plkst.16:30 Carnikavas novadpētniecības centrā, dabas tūrisma izglītojošā seminārpārgājienā “Dabā – viegliem soļiem”. 

Pasākuma pirmajā daļā uzklausīsim ievadvārdus par projektu, kura ietvaros notiek seminārs, kā arī to, ko pasaulē izprot ar terminu – ilgtspējīgs tūrisms, no Pierīgas tūrisma asociācijas valdes locekle Elīnas Brigmanes.  Pēc tam piejūras teritoriju pētnieks, dr.geol., Latvijas Universitātes docents Jānis Lapinskis pastāstīs par piejūras dabas veidošanos, izmaiņām un mūsu iespējām to saudzēt, atpūšoties un saimniekojot. Kā arī tūrisma uzņēmējs Vents Strautmanis  (SIA Boards You) dalīsies pieredzē par gūtajām mācībām saimniekot dabā un, kopīgu aktivitāšu ietvaros, meklēsim atbildes uz jautājumu – kas ir ilgtspējīgs tūrisms? Semināra pirmo daļu varēs vērot arī tiešsaistē.

Otrā daļā dosimies pārgājienā ar pēdu masāžu dabā, kuru vadīs ģeogrāfe un tūrisma grupu vadītāja Irina Sietiņa atacama.jungle, kura savas zināšanas ikdienā pielieto, vadot grupas Latvijā un ārzemēs purvos, kalnos un piejūrā. Šoreiz Irina vedīs mini piedzīvojumā, 5 kilometru garā pārgājienā, kur katram būs iespēja izmasēt un izvingrināt pēdas pastaigā basām kājām. Skatīsim krasta erozijas un kāpu mežu augsnes erozijas procesus par kuriem iepriekš būs stāstījis ģeogrāfs Jānis Lapinskis. Atgriežoties Carnikavas novadpētniecības centrā vēlreiz tiksimies ar Ventu Strautmanis pie siltas zupas un kopīgi apgūsim viņa darba gaitā apgūtos “tips&tricks” jeb dzīves gudrības par to, kā gatavot dabā.

Vakara noslēgumā baudīsim dabas tuvumu skaņu meditāciju piedzīvojumā ar planetāro trauku skaņu terapeiti Ditu Bogdāni, kā arī Ginta Smukā ģitāras skaņas un klausīsimies Irinas Sietiņas  sagatavotos “Piecus Piejūras stāstus”. 

Ņemot vērā to, ka klātienē  dalībnieku skaits  ir ierobežots, pasākumam ir obligāta iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot anketu: https://forms.gle/Bvvss1D19EJcJAHq5

 Uz pasākumu visi aicināti paņemt līdzi pledu sēdēšanai, kā arī krūzi, bļodiņu un karoti zupas ēšanai!

* Ilgtspējīgs tūrisms sevī ietver sociālu atbildību, spēcīgu piesaisti dabai un vietējo iedzīvotāju integrāciju jebkurā tūrisma operācijā vai attīstībā.   Ilgtspējīgs tūrisms prasa, lai visi iesaistītie dalībnieki, sākot no tūristiem līdz valsts institūcijām, apzinātos savu ietekmi un strādātu kopā, lai veicinātu ilgtermiņa pozitīvu ietekmi uz vidi un sabiedrību. Iespējas rīkoties ilgtspējīgi tūrismā nosaka arī vide, kurā notiek aktivitātes – saimniekošana, atpūta,  teritoriju attīstības plānošana, kā arī vietējo iedzīvotāju iesaiste.

 Ja Tu vēlētos spert kaut vienu soli dabā “vieglāk”, saudzējot apkārtējo  vidi, noteikti piedalies!

Aktuālajai informācijai par semināra norisi un lektoriem sekojiet EXIT RIGA sociālajiem kontiem un mājaslapā www.exitriga.lv.

Seminārs tiek organizēts Pierīgas reģiona tūrisma konkurētspējas paaugstināšanas projekta “Pierīgas tūrisma reģiona konkurētspējas paaugstināšana ar ilgtspējīgiem un digitālajiem risinājumiem” (Nr. 23-00-A019.332-000002), ko īsteno biedrība “Pierīgas partnerība” Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšprogrammā „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.

Informāciju sagatavoja projekta vadītāja:
Elīna Brigmane, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mob.28347211
www.facebook.com/pieriga.travel

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Šogad Pierīgas tūrisma informācijas diena norisināsies 25.aprīlī Kultūras centrā “Ulbrokas pērle” (Institūta iela 3, Ulbroka) no pl.14 līdz pl.18.

Tūrisma informācijas diena tiek organizēta ar mērķi ļaut tūrisma aģentiem/tūroperatoriem, arī pašnodarbinātiem gidiem un grupu vadītājiem klātienē satikt Pierīgas novadu tūrisma speciālistus, nozares kolēģus un tūrisma pakalpojumu sniedzējus, lai uzzinātu par sezonas jaunumiem un dibinātu jaunas sadarbības. Mārupes, Olaines, Ķekavas, Ādažu, Ropažu un Salaspils novadu speciālisti būs sagatavojuši spilgtākos akcentus ar tām vietām un notikumiem, kuras šajā gadā iesaka ietver savos ceļojumu maršrutos gan lielām grupām, gan arī individuāliem ceļotājiem. Savukārt, tūrisma objektu pārstāvji iepazīstinās ar jauniem piedāvājumiem un pakalpojumiem šajā sezonā.

Pasākumā dalība bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos šeit: ej.uz/ER2024

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Pagājušajā nedēļa norisinājās lielākais tūrisma notikums Baltijā – izstāde-gadatirgus Balttour 2024. Šogad izstāde atzīmēja 30.gadadienu un kopā pulcēja 342 uzņēmumus un to pārstāvjus no 34 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Albānijas, Gruzijas, Itālijas, Melnkalnes, Kipras, Spānijas, Slovākijas, Slovēnijas, Turcijas, Ukrainas, Polijas u.c. Trīs dienās izstādi apmeklēja 21 725 ceļotmīļi, no kuriem 4300 bija tūrisma profesionāļi.

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Pierīgas Tūrisma asociācija 2024. gadu iesākusi ar aktīvu dalību vairākās starptautiskās tūrisma izstādes, lai popularizētu atpūtas un izklaides iespējas galvaspilsētas tuvumā. Jau februāra sākumā norisinās ikgadējā Baltijas tūrisma izstāde “Balttour 2024”, kur Pierīgas novadi tiks pārstāvēti, veidojot vienotu tūrisma reģionu EXIT RĪGA.

Arī šogad Pierīgas viesus iepazīstināsim ar vairākiem jaunumiem, bet visbūtiskākais jaunums ir nule kā tapusī mobilā aplikācijas, kas pavērs plašas iespējas ikvienam, kas vēlas iepazīt Pierīgu! Jaunās aplikācijas prezentācija paredzēta “Balttour 2024” izstādes laikā, bet lietotājiem tā būs pieejama februāra beigās.

Iepazīstinām ar 2023. gada tapušajiem tūrisma jaunumiem un ieviestajām aktualitātēm katrā no Pierīgas, zīmola EXIT RĪGA pārstāvētajiem novadiem.

MĀRUPES NOVADĀ kopš 2023. gada atvasaras laika ir iespēja nokļūt “aizspogulijā”, izstaigājot unikālo Medema purva pastaigas taku! Takas garums ir 1,3 km (vienā virzienā). Takā novērojama bagātīga putnu un dzīvnieku fauna - ap 100 dažādas putnu sugas.
Ja meklē vietu, kur saplūst ar dabu un izjust tās neparasto vibrāciju, tad Babītes ezera krastā izveidota jauna atpūtas vieta ""Remeši", kur pabūt ar sevi un saviem mīļajiem. Vairāk informācijas - https://remesi.lv/
Mārupes centrā atvērusies jauna koncepta brokastu kafejnīca un kokteiļbārs "This Place Doesn't Need A Name” nesteidzīgas maltītes baudīšanai. Vairāk informācijas - https://nonameriga.com/
Babītes pagasta Sēbruciemā tapušas jaunas naktsmītnes “Kukūzes”, kur pieejami 2 omulīgi namiņi meža ielokā ar skatu uz dīķi. Vairāk informācijas - https://www.kukuzes.com/.

OLAINES NOVADĀ 2023. gadā radīts unikāls tūrisma produkts, kas sniedz iespēju baudīt restorāna cienīgu maltīti piedzīvojumā “GATAVO DABĀ” kopā ar pavāru Renāru Purmali. Vairāk par šo jaunumu: https://gatavodaba.lv/.
Papildus tam, Olaines novada Jāņupes karjera taka Veselības takas posmā papildināta ar āra trenažieriem un grila vietām. Turklāt 2024. gada 27 .jūlijā pie Mežezera notiks “Mežezera sajūtu festivāls”, kura ietvaros paredzētas pašizziņas un personības pilnveides nodarbības, muzikāli priekšnesumi un daudz kas cits. Informācija sekos https://olaine.lv/pasakumi/

ĶEKAVAS NOVADĀ jau otro gadu pēc kārtas norisināsies zaļais festivāls “Augam”, kas saistīts ar zaļo domāšanu, zaļo dzīvesveidu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Turklāt pavasarī Baldonē tiks atklāta Baltijā garākā mākslas galerija mežā - jau esošā "Meža galerija" ir papildināta ar vēl vairākām gleznām, lai apmeklētājus priecētu vairāk nekā 1,5 km garumā. Tiem, kas apņēmušies šogad iemācīties ko jaunu, Plakanciemā esošā saimniecība “Dabas zirgi” piedāvā apgūt vareņiku gatavošanu meistarklasēs - https://dabaszirgi.lv/, kuras nodrošina SIA “Aluna”.  Vairāk par Ķekavas tūrisma norisēm https://turisms.kekava.lv/.

SALASPILS NOVADĀ 2023. gada septembrī aizvadīts pirmais “Pierīgas Lieltirgus”. Tas vienkopus pulcēja gardumu un dažādu citu lietu darinātājus no 7 Pierīgas novadiem – Salaspils, Mārupes, Ādažiem, Ķekavas, Ropažiem, Olaines un Ogres. Plānots, ka “Pierīgas Lieltirgus” varētu kļūt par ikgadēju tradīciju!
Pavasarī uzstādīti jauni informatīvie stendi trīs valodās padomju karagūstekņu nometnes piemiņas vietā Salaspilī. kā izstrādes procesā piesaistīti arī vēsturnieki.
2024. gadā, sākot ar 1. februāri, durvis apmeklētājiem vērs Baltijā lielākais Vides izglītības un informācijas centrs – augu valstība “Botania” https://botania.lv/ - vieta, kur zinātne pārvēršas par aizraujošu ceļojumu augu valstībā. Centrs atrodas Nacionālā Botāniskā dārza teritorijā un šobrīd būs apmeklējams tikai ar iepriekšēju pieteikšanos. Sekot līdzi citiem jaunumiem un aktualitātēm Salaspils novadā, aicinām šeit: https://visit.salaspils.lv/

Dodoties uz ROPAŽU NOVADU, iesakām iegriezties saimniecībā “Alpu zirgi”, kur iespējams doties aizraujošās izjādēs ar zirgiem, iepazīt gan Latvijas lauku sētas dzīvniekus, gan arī eksotiskākus dzīvniekus. Vairāk informācijas: https://.facebook.com/alpuzirgi                                                                                                                                                                                                Ropažu novada Ulbrokā nesen izveidota un iekārtota lieliska vieta skaistai svētku svinēšanai "Vieta, kur būt!”. Te vari nosvinēt bērnu ballītes, dzimšanas dienas, vecmeitu ballītes, organizēt fotosesijas, meistarklases un radoši kopā būt ar saviem draugiem, kolēģiem. Saimnieki piedāvā gan iznomāt skaistas un plašas svētku telpas, gan arī tās izdekorēt atbilstoši svētku tematikai. Vairāk informācija mājas lapā https://vietkurbut.lv/.

ĀDAŽU NOVADA ēdināšanas pakalpojumu klāstam pievienojies restorāns “Grilbārs 69” Baltezerā, kur apmeklētāji var vērot ēdiena pagatavošanas procesu atvertā tipa virtuvē. Vairāk informācijas un ēdienkarti meklējiet: https://grillbars69.lv/.

Kadagā ir tapis jauns tirdzniecības centrs “Kadaga”. Te līdzās tirdzniecības centram raksturīgiem pakalpojumiem mājo arī jauns jūras velšu restorāns “Mussel Garden” . Sportiska dzīvesveida piekritēji novērtēs jauno “Padel Ādaži” , kas ir ātri augošs un aizraujošs sporta veids, kuru spēlē pāros. Padel tenisa korti atrodas iekštelpās, netālu no Ādažu centra. Vairāk informācijas meklē šeit: http://padeladazi.lv/

Jaunas un ērtas atpūtas iespējas pie jūras rodas Lilastē! Te no automašīnas līdz jūrai ir burtiski pāris minūtes. Tagad šo vietu papildina jauns bērnu rotaļu laukums, kuru ieskauj priežu mežs.

2023. gadā aktīvās atpūtas parkā “Zibeņi” izveidots viens no interesantākajiem disku golfa parkiem Pierīgā. Parkā ir 18 grozi, un to unikālu padara kāpu reljefs. Vairāk informācijas meklējiet parka sociālā medija kontā: https://.facebook.com/diskugolfszibeni

Digitālās izklaides cienītājiem jaunums - virtuālās realitātes izklaides centrs “Virtual realm” Ādažos. Piedāvājumā klāstā ne tikai spēles, bet arī karaoke. Vairāk informācijas - https://virtualrealm.lv/.    

Tirdzniecības centra “Apelsīns” ēdināšanas kvartāla piedāvājums vienmēr pilnveidojas, un katru gadu parādās arvien jaunas garšu pasaules. Šogad tā saucamajā “Food court” piedāvajumu papildina amerikāņu un meksikāņu virtuves, kuru pasniedz “Uguns Cafe”, “Street burgers”, kā arī interesants ātrās ēdināšanas kafejnīca skolas autobusā “KINGU - Kebabs & Chicken Story”!

Adrese: Rīgas gatve 5A, Ādaži, Ādažu novads.

 

Tiekamies EXIT RĪGA stendā izstādē “Balttour 2024”, kurā uzzināsiet par plānotajiem jaunumiem, pasākumiem un aktivitātēm arī šajā, 2024. gadā!

Vairāk par izstādi: http://balttour.lv/ 

 

Relīzi sagatavojušas: Rūta Zunde un Jana Freimane,
EXIT RĪGA novadu tūrisma speciālistes

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Šogad Pierīgas tūrisma piedāvājums tiks prezentēts divās starptautiskās tūrisma izstādēs – janvārī Helsinkos (Somijā) izstādē “Matka 2024” un februārī Rīgā izstādē “Balttour 2024”.

EXIT RĪGA Somijas izstādē Matka, kas ir Ziemeļvalstu lielākā starptautiskā tūrisma izstāde, piedalījās jau pērn un tieši veiksmīgās pieredzes dēļ arī šogad nolemts, ka tas notiks. Kopā ar IMPRO ceļojumi, Baltic Travel Group, Hotel Jūrmala SPA, Mogotel Hotel group, GRM (Jūrmala golf hotel), Jūrmalas valstspilsētu, Enter Gauja, Kurzemes tūrisma asociāciju un Vidzemes plānošanas reģionu, Pierīgas tūrisma piedāvājums tiks prezentēts Latvijas vienotajā stendā no 18. līdz 21.janvārim. Līdzīgi kā pagājušajā gadā, arī šogad ir sagatavots speciāls materiāls tieši somu auditorijai “EXIT RĪGA MATKAILUKOHTEET JA REITTITARJOUKSET” (EXIT RĪGA tūrisma ceļojumu idejas un maršruti).

Starptautiskā tūrisma izstāde “Matka” tiek organizēta jau vairāk kā 30 gadus un ir kļuvusi arī par vienu no nozīmīgākajām nozares izstādēm Pasaulē. Pagājušajā gadā to apmeklēja 55 000 apmeklētāju un vairāk nekā 12 000 tūrisma profesionāļu. Visbiežāk uzdotie jautājumi EXIT RĪGA pārstāvjiem bija par kempingu iespējām Pierīgā un ērtāko nokļūšanu ar sabiedrisko transportu, kā arī neizpalika vispārējs info par Baltijas valstīm un Latvijas tūrisma piedāvājumu kopumā.

Savukārt, februāra sākums tradicionāli aizrit ar piedalīšanos starptautiskajā izstādē-gadatirgū “Balttour”, kas šogad atzīmē savu 30. pastāvēšanas gadadienu. Pierīgas tūrisma piedāvājums pirmo reizi šajā izstādē tika popularizēts 2012.gadā, kad ar kopīgu stendu piedalījās trīs novadi – Ķekavas, Baldones un Salaspils. Pa šiem vairāk kā desmit gadiem stendi ir bijuši dažādi, arī mainīts Pierīgas tūrisma zīmols no Daugavas lejteces uz EXIT RĪGA, bet nemainīgs ir bijis mērķis izstādes apmeklētājiem katru gadu piedāvāt ko jaunu. Šogad tas ir pavisam īpašs produkts – mobilā tūrisma aplikācija, kas būs pieejama iOS un Android viedierīču lietotājiem jau š.g. februārī. Izstādē uz vietas būs ne tikai dažādi aplikācijas popularizēšanas pasākumi, bet notiks arī vairākas citas aktivitātes - viktorīna par tūrisma vietām Pierīgā, interaktīvā spēle "Atrodi mūsējo!", kā arī varēs iegūt Pierīgas uzņēmēju īpašos piedāvājumus.

Kā sola izstādes organizatori, no 2. līdz 4.februārim Ķīpsalā vienkopus tiks pārstāvētas 30 valstis 350 stendos, gaidot vairāk kā 25 000 apmeklētāju. Biļetes pārdošanā jau tagad: https://ej.uz/Balttour24_biletes

Tiekamies EXIT RĪGA stendā!

Informāciju sagatavoja:
Aiva Vancāne
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

 

Esam Ziemassvētku gaidīšanas laikā un tas nozīmē, ka drudžainais dāvanu meklēšanas laiks ir sācies! #AtbalstiVietējo #IzvēliesSavējo un ieplāno savus rūķu darbus veikt kādā no Pierīgas svētku tirdziņiem! 

ĀDAŽU NOVADS
16. decembrī, p.11-15 / Jūras ielā, Carnikavā būs laikmetīgais pop-up tirgus 𝐊u𝐤𝐮̈ 𝐓𝐈𝐑𝐆𝐔𝐒, kur pulcējas atraktīvi amatnieki, mājražotāji, dizaineri, mākslinieki, eko un bio produktu ražotāji, un jauna zīmola radītāji. 

22. decembrī, pl.12-16 / Līgo laukumā, Ādažos būs skaists un muzikāls Ziemassvētku tirdziņš, kuru piepildīs Ziemassvētku noskaņa - mūzika, dekori, gaismiņu virtenes. Mierpilnu Ziemassvētku noskaņu te varēs baudīt itin visi: gan tie, kuri vēl steigsies iegādāties Ziemassvētku dāvanas, gan tie, kuri vēlēsies sajust Ziemassvētku gaisotni, baudot karstvīnu, kafiju un tikko ceptas smalkmaizītes.

 

ROPAŽU NOVADS
21.decembris, pl.14-19 / Centra ielā, Ropažos pie bibliotēkas mājražotāju un amatnieku tirdziņš.

 

 

SALASPILS NOVADS, DOLES SALA
Ziemassvētku veikaliņš Doles salā šogad gaidīs apmeklētājus trīs decembra sestdienās – 9., 16. un 23. decembrī, no plkst 11-17. Katrā no dienām Jūs gaidīs kāds īpašais piedāvājums no mūsu sadarbības partneriem!

 

Veikaliņā būs iespējams iegādāties:

 • Zāļu tējas no Doles tējas / Dahlen teas
 • Medus produktus no Balandiņu Medus
 • Dabīgo kosmētiku no ZABi
 • Sanitas Valteres un Pennello Crafts darinājumus
 • Dažādas sveces no Baltic Candles un vēl un vēl..

 

Veikaliņā būs nopērkami gan sagatavoti dāvanu komplekti gan arī būs iespējams uz vietas skaisti iesaiņot izvēlētos produktus. Visi veikaliņa apmeklētāji tiks cienāti ar siltu tēju un cepumiem, norēķini iespējami gan skaidrā naudā, gan ar kartēm. 

 

MĀRUPES NOVADS

17.decembris, pl. 15-18 / Mārupes Kultūras nama pagalmā un apkārtnē (Mārupē, Daugavas ielā 29) notiks amatnieku un mākslinieku Ziemassvētku tirdziņš.

 

OLAINES NOVADS

1.decembris, pl.16-20 / laukumā pie ūdenstorņa (Zemgales ielā 36) sadarbībā ar Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centru tiek organizēts svētku tirdziņš, kurā būs iespējams iegādāties vietējo amatnieku un mājražotāju labumus, kā arī dāvaniņas Ziemassvētkiem. Pl.18 tiks iedegta pilsētas svētku egle, piedalīsies Olaines Kultūras nama bērnu deju kolektīvs “Oļi”, Ziemassvētku vecītis un pasaku tēli!

ĶEKAVAS NOVADS

3.decembris, pl.11-14 / Pilsētas skvērā (pie Baldones Kino teātra) notiks Ziemassvētku tirdziņš, kurā iedzīvotāji un pilsētas viesi varēs iegādāties dāvanas svētkiem.
Pl. 11.00 Baldones baznīca dievkalpojuma laikā notiks 1. adventa svētdienas koncerts, kurā piedalīsies kultūras centra "Iļģuciems" kamerkoris "Muklājs".
Pl. 15.30 Pilsētas skvērā notiks Ziemassvētku egles iedegšana ar Pārsteigumu karuseli.

17. decembrī pl. 10.00-14.00 Ziemassvētku tirdziņš Ķekavā (Skolas ielā)

 

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Pierīgas tūrisma asociācija veido ģeogrāfisko sadarbības tīklu Pierīgas tūrisma komersantiem un izstrādā jaunus tūrisma produktus un pakalpojumus ar augstāku pievienoto vērtību, tādējādi veicinot tūrisma nozares eksportspējas pieaugumu un paaugstinot to konkurētspēju starptautiskā mērogā.

logo_exitriga_web_grey_300-2.png
KONTAKTI

E-pasts:   info@exitriga.lv
SEKO MUMS

LAD banneris

© 2024, EXIT RĪGA

Search