Biedrība "Pierīgas tūrisma asociācija" aicina savus esošos un topošos biedrus uz ikgadējo biedru kopsapulci, kas šogad norisināsies Viesu namā "Upes villa" (Daugmale, Ķekavas novads), 23.03.2023. no pl.15.30, klātienē.

Biedru kopsapulces mērķis ir atskats uz aizvadīto gadu un jaunu plānu apstiprināšana; iepazīšanās ar jaunajiem, gada laikā uzņemtajiem biedriem; padomes pārvēlēšana (biedrībā padome tiek ievēlēta ar termiņu viens gads) un gada pārskata apstiprināšana. Šoreiz darba plānā paredzēts arī darbs trīs tematiskajās grupās:
- Jaunu produktu veidošana;
- Pierīgas tūrisma potenciālie attīstības virzieni;
- Mārketinga aktivitātes veiksmīgam eksportam,
lai kaltu idejas jauniem projektu plāniem un investīciju piesaistīšanas iespējām.

Biedru kopsapulce apzināti šogad organizēta vienā dienā ar EXIT RĪGA apmācību semināru, lai brīdī, kad bieži vien laika ir par maz, biedriem un arī citiem interesentiem sniegtu iespēju maksimāli jaudīgi aizvadīt vienu pilnu dienu - gan izglītojoties, gan tīklojoties, gan arī iesaistoties Pierīgas tūrisma attīstības stratēģiskā plānošanā.

Apmācību seminārā dalība ir bez maksas, bet ar obligātu pieteikšanos, aizpildot anketu ŠEIT.

Biedrības "Pierīgas tūrisma asociācija" biedriem pieteikšanās dalībai biedru kopsapulcē ŠEIT. Savukārt, topošos biedrus aicinām aizpildīt asociācijas iestāšanās anketu ŠEIT, lai jau 23.martā varētu pievienoties biedru kopsapulcei un pilntiesīgi iesaistīties procesā, lai veidotu spēcīgu, jēgpilnu un mūsdienīgu organizāciju, kas deg par Pierīgas tūrisma vides jaudīgu attīstību.

Vairāk informācijas:
t.26191044, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.