Un zaķu pēdu meklēšanas ceļš arī šogad var sākties.

No 6. aprīļa līdz 10. aprīlim Salaspils novada tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar Nacionālo botānisko dārzu organizēs jau otro “12 Lieldienu zaķu pēdu meklēšanas ceļu”- Lieldienu ārtelpu aktivitāti ar uzdevumiem ģimenēm Nacionālā botāniskā dārza āra teritorijā.

Interesenti un aktivitātes dalībnieki 12 Lieldienu zaķu pēdu karti ar atbilžu lapu saņems Salaspils TIC telpās Miera ielā 1, un ar tās palīdzību dosies pa aktivitātes lokveida maršrutu apmēram 3,8 km garumā, pa ceļam atrodot teritorijā noslēpušos zaķīšus un izpildot to dotos uzdevumus par tēmu “Lieldienas Salaspilī”. Aizpildītās atbilžu lapas visi aktivitātes dalībnieki iesniegs Nacionālā botāniskā dārza darbiniekiem un tādā veidā automātiski tiks reģistrēti trīs Lieldienu tematisko balvu izlozei, kas notiks 11. aprīlī sadarbībā ar Salaspils novada uzņēmējiem, amatniekiem un mājražotājiem. Izlozes rezultāti tiks publicēti Facebook platformā.

Aicinām visus interesentus uz Nacionālo botānisko dārzu Lieldienu brīvdienās piedalīties aktivitātē “12 Lieldienu zaķu pēdu meklēšanas ceļš”, vienlaikus pavadot kvalitatīvu atpūtas laiku svaigā gaisā mūsu pilsētas “zaļajā magnētā” - ainaviskajā dārza teritorijā, kas papildus būs arī tematiski izrotāta svētku noskaņās, kā arī atklāt un uzzināt arvien jaunus faktus par Lieldienām un Salaspils tūrisma piedāvājumu. 

Aktivitāte norisināsies Nacionālā botāniska dārza darba laika ietvaros: 

06.04., 09:00-18:00, 

07.-10.04., 11:00-18:00.

Ieeja Nacionālajā botāniskajā dārzā un karšu saņemšanas punkts: Miera iela 1 (uzreiz aiz dzelzceļa stacijas: Salaspils)

Ieejas maksa ĀRA teritorijā (BEZ ORANŽĒRIJAS APMEKLĒJUMA): Salaspiliešiem ar Salaspilieša karti (uzrādot ID) – bezmaksas, pieaugušajiem – 4.00 eur, skolēniem, studentiem, pensionāriem (uzrādot ID) – 3.00 eur, ģimenes biļete – 7.00 eur.

Aiziet -  Zaķu pēdu medībās!