4. maijā plkst. 11.00 aicinām pievienoties tautas velobraucienam “Vējš matos”, kopīgi atklājot aktīvo tūrisma sezonu Mārupes novadā!

Plkst. 10.00 - dalībnieku reģistrācija Jaunmārupē pie ūdenstorņa; plkst. 11.00  - starts.

Maršruts – Jaunmārupe un tās apkārtne. Brauciena garums – aptuveni 15 km.

Velobrauciena laikā apmeklēsim tuvākos aktīvā tūrisma apskates objektus, dodoties ciemos pie golfa kluba “Viesturi” un veikborda parka “Marupe Wake Park”, kā arī iemūžināsim kopīgo braucienu, uzņemot tradicionālo dalībnieku kopbildi. Par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienai aicinām velobraucienam tērpties baltā vai karmīnsarkanā krāsā, kā arī padomāt par velosipēda noformējumu, jo krāšņākajiem dalībniekiem būs iespēja tikt pie pārsteiguma balviņām. Noslēgumā, atgriežoties Jaunmārupē pie ūdenstorņa, dalībniekus sagaidīs garda zupa.

Dalībniekiem līdz 14 gadu vecumam dalība pieaugušo pavadībā. Veloķivere - obligāta. Pieteikšanās velobraucienam, ejot uz saiti: https://forms.gle/8cWXeYfEuorLogUe6. Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..


Aicinām apmeklēt arī citus 4. maija Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienas pasākumus!

Mārupes Kultūras namā un tā apkārtnē:

  • plkst. 14.00 izrāde/ komēdija “Silvija”, lomās - Evija Skulte, Dace Makovska, Aīda Ozoliņa, Ivars Puga, Voldemārs Šoriņš;

  • plkst. 18.00 - 21.00 mājražotāju un amatnieku tirdziņš, muzikālas un radošas aktivitātes;

  • plkst. 21.00   grupas “Dzelzs Vilks” koncerts.

Ieeja pasākumos bez maksas.

Informāciju sagatavoja:

Patrīcija Vēvere,

Mārupes novada pašvaldības Sabiedrības iesaistes un mārketinga nodaļas tūrisma speciāliste