3. jūnijā, vēja brāzmām kratot tikko uzstādītās teltis un cepurēs tērptu ļaužu rosības pavadīts, tapa vasaras sākums Pierīgā – Rāmavas vasaras ievadfestivāls. 

Lai gan laikapstākļi nerosināja cerēt uz vasarīgu noskaņojumu gan EXIT RĪGA tūrisma zonā, gan arī apkārtējā Rāmavas biznesa centra āra teritorijā dalībnieki bija stingri apņēmušies vasaru sagaidīt un ievadīt.

Dienas otrā pusē saulīte sāka sildīt, pasākuma dalībnieku un apmeklētāji pozitīvā noskaņojumā un ap EXIT RĪGA tūrisma zonas teltīm rosījās gan ģimenes ar bērniem, gan vecāka gadagājuma Pierīgas apceļošanas interesenti, aktīvās atpūtas cienītāji un vienkārši jaunas iespējas un idejas izzināt kāri ļaudis.

Šogad EXIT RĪGA tūrisma zonu kuplināja, savā starpā tīklojās un dalījās ar ieteikumiem šīs vasaras atpūtai Pierīgā 5 novadu pašvaldību tūrisma speciālisti un 4 Pierīgas novadu uzņēmēji.


EXIT RĪGA zonā varēja iepazīties ar Mārupes, Ķekavas, Ādažu, Ropažu un Salaspils novadu tūrisma piedāvājumu, šī gada aktuālajiem pasākumiem, norisēm un jaunumiem. EXIT RIGA teltī apmeklētāji varēja piedalīties īsā 5 jautājumu viktorīnā, savā īpašumā iegūstot nelielus reklāmsuvenīrus, kā arī papildināt mūsu interaktīvo statistikas sienu ar atzīmēm par tūrisma objektiem, kurus vēlētos apmeklēt EXIT RĪGA pārstāvētajos Pierīgas novados.

Tūrisma zonā darbojās arī "Boards You" ar savu ūdenstūrisma piedzīvojumu piedāvājumu, papildus aicinot izmēģināt balansa dēļa aktivitāti. "Akurat Racks" stāstīja un reklamēja pašražotus un Latvijā darinātus risinājumus sporta inventāra uzglabāšanai un apkopei. Savukārt, SIA "Lāči" piedāvāja nogaršot savus populārākos kraukšķus un aicināja viesos uz ekskursiju maizes ceptuvē. "Lavandas Mētras Farm" vilināja uz saviem lavandu laukiem Mārupes novadā un cienāja ar lavandu saldējumu, minerālūdeni un pat lavandu lillā krāsas kūciņām.

Pārējā Rāmavas biznesa centra teritorijā tika baudīts gan tirdziņa piedāvājums, gan kvalitatīvi mūzikas priekšnesumi no “Ginger Band” un “Dzelzs Vilks”, viesus izklaidēja arī DJ Richy Rich. Apmeklētāji varēja nogaršot gan latviešu, gan cittautu virtuves piedāvājumu, iegūt jaunu un noderīgu informāciju, iegādāties svarīgāko dārza darbiem vai atpūtai pie dabas. Bērni tikmēr varēja baudīt atrakcijas un izklaides. Kopumā gan dalībnieki, gan apmeklētāji varēja ievadīt vasaras sajūtu paši sevī!

Vasaras ievadfestivāla organizatori ir gandarīti par šī gada aktivitātēm un cer uz vēl jaudīgākām aktivitātēm nākotnē!

Kad vasara ievadīta – lai top!

VIDEO - Exit Riga Vasaras ievadfestivals