Šogad Pierīgas tūrisma piedāvājums tiks prezentēts divās starptautiskās tūrisma izstādēs – janvārī Helsinkos (Somijā) izstādē “Matka 2024” un februārī Rīgā izstādē “Balttour 2024”.

EXIT RĪGA Somijas izstādē Matka, kas ir Ziemeļvalstu lielākā starptautiskā tūrisma izstāde, piedalījās jau pērn un tieši veiksmīgās pieredzes dēļ arī šogad nolemts, ka tas notiks. Kopā ar IMPRO ceļojumi, Baltic Travel Group, Hotel Jūrmala SPA, Mogotel Hotel group, GRM (Jūrmala golf hotel), Jūrmalas valstspilsētu, Enter Gauja, Kurzemes tūrisma asociāciju un Vidzemes plānošanas reģionu, Pierīgas tūrisma piedāvājums tiks prezentēts Latvijas vienotajā stendā no 18. līdz 21.janvārim. Līdzīgi kā pagājušajā gadā, arī šogad ir sagatavots speciāls materiāls tieši somu auditorijai “EXIT RĪGA MATKAILUKOHTEET JA REITTITARJOUKSET” (EXIT RĪGA tūrisma ceļojumu idejas un maršruti).

Starptautiskā tūrisma izstāde “Matka” tiek organizēta jau vairāk kā 30 gadus un ir kļuvusi arī par vienu no nozīmīgākajām nozares izstādēm Pasaulē. Pagājušajā gadā to apmeklēja 55 000 apmeklētāju un vairāk nekā 12 000 tūrisma profesionāļu. Visbiežāk uzdotie jautājumi EXIT RĪGA pārstāvjiem bija par kempingu iespējām Pierīgā un ērtāko nokļūšanu ar sabiedrisko transportu, kā arī neizpalika vispārējs info par Baltijas valstīm un Latvijas tūrisma piedāvājumu kopumā.

Savukārt, februāra sākums tradicionāli aizrit ar piedalīšanos starptautiskajā izstādē-gadatirgū “Balttour”, kas šogad atzīmē savu 30. pastāvēšanas gadadienu. Pierīgas tūrisma piedāvājums pirmo reizi šajā izstādē tika popularizēts 2012.gadā, kad ar kopīgu stendu piedalījās trīs novadi – Ķekavas, Baldones un Salaspils. Pa šiem vairāk kā desmit gadiem stendi ir bijuši dažādi, arī mainīts Pierīgas tūrisma zīmols no Daugavas lejteces uz EXIT RĪGA, bet nemainīgs ir bijis mērķis izstādes apmeklētājiem katru gadu piedāvāt ko jaunu. Šogad tas ir pavisam īpašs produkts – mobilā tūrisma aplikācija, kas būs pieejama iOS un Android viedierīču lietotājiem jau š.g. februārī. Izstādē uz vietas būs ne tikai dažādi aplikācijas popularizēšanas pasākumi, bet notiks arī vairākas citas aktivitātes - viktorīna par tūrisma vietām Pierīgā, interaktīvā spēle "Atrodi mūsējo!", kā arī varēs iegūt Pierīgas uzņēmēju īpašos piedāvājumus.

Kā sola izstādes organizatori, no 2. līdz 4.februārim Ķīpsalā vienkopus tiks pārstāvētas 30 valstis 350 stendos, gaidot vairāk kā 25 000 apmeklētāju. Biļetes pārdošanā jau tagad: https://ej.uz/Balttour24_biletes

Tiekamies EXIT RĪGA stendā!

Informāciju sagatavoja:
Aiva Vancāne
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.